Tablice firmowe, które ułatwią zagospodarowanie przestrzeni w Twoim obiekcie

Planując organizację przestrzeni w naszej firmie lub w instytucji musimy pamiętać o właściwym zagospodarowaniu całej dostępnej przestrzeni w sposób umożliwiający jej maksymalne wykorzystanie, ale zapewniający także bezpieczeństwo. Dobrze zagospodarowana przestrzeń będzie nam służyć co najmniej kilka lat, bez potrzeby kosztownych zmian i reorganizacji. Warto zatem zadbać o każdy szczegół, ponieważ jest to kwestia zarówno wygody, optymalnego wykorzystania przestrzeni, jak i bezpieczeństwa i przepisów BHP czy sanepidowskich. Każde pomieszczenie powinno być także czytelnie oznaczone, a na korytarzach warto zadbać o tabliczki z informacjami.

Tablice informacyjne przy wejściu oraz na poszczególnych piętrach

W zależności od specyfiki danego obiektu należy przygotować właściwe informacje, zarówno nad wejściem do budynku, jak i w holu i w poszczególnych jego miejscach. Oczywiście nieco inną specyfikę mają tabliczki informacyjne w urzędach, czy biurach, inny charakter mają w galeriach handlowych czy innych budynkach komercyjnych, inne zastosujemy w hotelu czy restauracji. Wszędzie jednak mają za zadanie właściwie poinformować klientów, petentów czy pacjentów o rozmieszczeniu poszczególnych pomieszczeń, kierunku, w jakim powinni się udać, czy umiejscowieniu toalet oraz wyjść awaryjnych. Przy projektowaniu rozplanowania przestrzeni, zwłaszcza w małych obiektach, musimy zatem wziąć pod uwagę także, gdzie umieścimy wszystkie informacje, które będą potrzebne osobom korzystającym z danego miejsca, czy to pracownikom, czy osobom je odwiedzającym. Jedna główna tablica będzie się prawdopodobnie znajdować przy wejściu głównym, a mniejsze tabliczki informacyjne w poszczególnych częściach obiektu.

Wygodne i estetyczne tabliczki informacyjne dla Twojego obiektu

Dla wygody zarówno pracowników, jak i osób korzystających z Twojego obiektu należy oznaczyć odpowiednio wszystkie pomieszczenia, korytarze, toalety, wyjścia ewakuacyjne czy miejsca dostępne wyłącznie dla pracowników. Tabliczki firmowe i tabliczki informacyjne z Nana.com.pl w wygodny sposób ułatwią Ci rozmieszczenie niezbędnych informacji oraz oznaczeń, a ogromny wybór poszczególnych produktów sprawi, że bez problemu znajdziesz akcesoria informacyjne pasujące estetycznie do Twojego wnętrza. W biurach i urzędach powinny znaleźć się duże tablice informacyjne na ścianach, oznaczenia na korytarzach, a także tabliczki informacyjne zawieszone na drzwiach oraz położne na biurkach. Ich zadaniem jest wyjaśnienie na temat przeznaczenia danego pomieszczenia, czy informacja o rodzaju spraw załatwianych w danym oddziale i pokoju biurowym.

Tablice firmowe, które ułatwią zagospodarowanie przestrzeni w Twoim obiekcie

Praktyczne tabliczki firmowe dla każdego biznesu

Dbając o komfort naszych klientów nie powinniśmy zapominać o właściwych tabliczkach informacyjnych także w prywatnych firmach. Zadbaj o estetycznie wykonane tabliczki i wizytówki na biurko, przypinki czy tabliczki na ladę, które będą nie tylko estetycznym uzupełnieniem całej przestrzeni, ale ułatwią klientom korzystanie z Twojego obiektu oraz skrócą dystans i dyskomfort, jaki wiele osób odczuwa odwiedzając nieznane miejsce.