Spektakularne efekty zabiegów laserowych

Laser wszedł do codziennego użytku w gabinetach medycyny estetycznej stosunkowo niedawno. Mimo to, w bardzo szybkim czasie podbił serca klientek i klientów na całym świecie, otwierając morze możliwości i oferując spektakularne efekty przy wysokim stopniu bezpieczeństwa. Jest to dość młoda metoda leczenia i poprawiania urody, z roku na rok mająca coraz bardziej zagorzałe grono zwolenników. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu laser z powodzeniem użytkowany jest zarówno w celach typowo zdrowotnych w gabinetach fizjoterapii, jak i w celach upiększających, lub łączących jedno i drugie. Moc jego działania jest nieoceniona, gdy zależy nam na uldze w bólach kręgosłupa czy kolan, ale jego działanie jest też niebagatelne w obszarze medycyny estetycznej, począwszy od usuwania owłosienia, przez korekcję blizn, na odmładzaniu kończąc.

Co możemy leczyć przy pomocy lasera?

Laserem określamy urządzenie emitujące promieniowanie elektromagnetyczne – jest to skrót od angielskich słów Light Amplification by Stimulated Emission od Radiation, czyli wzmocnienie światła przez wymuszoną emisję promieniowania. Ma on bardzo szerokie zastosowanie, a zabiegi laserowe wykorzystywane są w medycynie zarówno ogólnej, jak i estetycznej. Te używane w fizjoterapii i gabinetach beauty mają mniejszą moc od tych użytkowanych na salach operacyjnych. Działanie lasera ma właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne, przyspiesza regenerację tkanek, zrastanie się kości, ale tez syntezę kolagenu, poprawia także znacznie procesy immunologiczne. Jest powszechnie stosowany w okulistyce, stomatologii, laryngologii czy chirurgii, ale jednym z najpopularniejszych jego zastosowań jest medycyna estetyczna.

Gdzie szukać najnowocześniejszej technologii?

Nowoczesne urządzenia laserowe, jak ALMA HARMONY PRO, oferowany przez Dermapoint w Katowicach, zapewniają spektakularne efekty w obszarze poprawy wyglądu i kondycji naszej skóry. Jest to laser najnowszej generacji, który dzięki pionierskim technikom pozwala skutecznie usunąć zmiany naczyniowe, teleangiektazje, rumienie, zmarszczki, przebarwienia, rozstępy, bruzdy, ale także tatuaże. Wiązki laserowe wykorzystywane są w coraz większej ilości zabiegów odmładzających, takich jak peeling czy lifting skóry, a także resurfacing. Co bardzo ważne, urządzenie pozwala na połączenie działania różnych wiązek laserowych podczas jednego zabiegu – dzięki temu efekty są nieporównywalnie bardziej oszałamiające, a klientki zachwycone już po pierwszym etapie terapii. Nowoczesne technologie pozwalają na połączenie dwóch najważniejszych spraw dla każdej pacjentki i osoby wykonującej zabieg – skuteczności i bezpieczeństwa. Nie musisz obawiać się ryzyka, wszystkie zabiegi laserem w Katowicach w Dermapoint są niezagrażające Twojemu zdrowiu i mało inwazyjne.

Spektakularne efekty zabiegów laserowych

Popraw swój wygląd i komfort swojego życia

Bez wątpienia gabinet medycyny estetycznej Dermapoint to najlepsze  i najbezpieczniejsze miejsce na zabiegi laserem w Katowicach. Cechą wyróżniającą urządzenia HARMONY PRO jest połączenie kilku rodzajów laserów podczas jednego zabiegu, co znacznie skraca czas jego działania i daje szybkie i widoczne efekty. Głowice stosowane podczas kuracji umożliwiają leczenie poszerzonych naczynek na twarzy, nogach, leczenie teleangiektazji, a także naczyniaków. Wąskopasmowa głowica Dye-VL jest niezastąpiona w leczeniu trądziku różowatego, przebarwień czy rumieni. Usuwanie tatuaży czy makijażu permanentnego zapewnia z kolei głowica High Power Q-switched.