Podcasty biznesowe

Rozwój podcastów w naszym kraju osiąga błyskawiczną prędkość. Coraz częściej podcasty te mają charakter biznesowy. To świetna wiadomość dla osób, chcących rozpocząć swoją przygodę w biznesie, dzięki temu mają darmową wiedzę, niezbędną do prowadzenia własnej działalności od najlepszych specjalistów i profesjonalistów z tej dziedziny. Trzeba wiedzieć, na które warto poświęcić swój cenny czas.

Podcasty drogą do sukcesu

Jeszcze kilka lat temu ten rodzaj zdobywania wiedzy i poszerzania swoich umiejętności nie był praktycznie znany i ceniony. Dla wielu była to przestrzeń nieodkryta. Dziś świadomość istnienia podcastów całkowicie się zmieniła. Dla wielu jest to ciekawa forma nabywania nowych umiejętności i poznania intrygujących osób z dziedziny, którą jest się zainteresowanym. Warto wiedzieć, które są szczególnie polecane i doceniane.

Podcasty biznesowe

Warte posłuchania podcasty biznesowe

Na rynku biznesowych podcastów dużą renomą cieszy się Mała Wielka Firma. To podcast, w którym Marek Jankowski i Paweł Tkaczyk w przystępny sposób zagłębiają tajniki kreowania marki, sprzedaży i marketingu. Ich podcasty zawsze pokazują kilka różnych perspektyw. Obecnie podcast ten ma nieco inną formą, gdzie Marek Jankowski zaprasza różnych specjalistów do rozmowy.

Bardzo fajnym podcastem jest także Nowoczesna Sprzedaż i Marketing. Odkrywa on świat sprzedaży i marketingu B2B, choć i miłośnicy B2C też znajdą coś dla siebie. Jego gospodarzem jest Szymon Negacz, który w wyjątkowy sposób dokonuje podziału tematów na czynniki pierwsze. To jedyny na rynku podcast, który tak szczegółowo omawia każdą kwestię.

Polecanym podcastem jest również Menedżer Plus Mariusza Chrapko. Podejmuje się on tematów związanych z zarządzaniem i przywództwem. W podcastach występują interesujący goście. Gospodarz podcasta słynie ze zwinnych metod pracy takich jak min. Scrum czy Agile. Plusem jego jest dźwięk, dlatego miłośnicy jakości będą zachwyceni jego poziomem.

Wartymi przesłuchania są także takie podcasty jak Zaprojektuj swoje życie, Przygody Przedsiębiorców, Świat Kamila C. czy Expert w Bentleyu.